Perła w żywicy, pierścionek srebrny…

Pierścionek srebrny z perłą… jego wyjątkowość polega na  osadzeniu perły w środku półkuli z żywicy. Całość połączona została ze srebrną bazą pierścionka (srebro próby 925).

Nasuwa się pytanie, co daje zamknięcie perły w takim środowisku? Pozornie niby nic, a jednak perła w prezentowanym wydaniu doskonale zachowuje trwałość przez długie lata… a wszystko za sprawą otaczającej ją żywicy. Zachowuje przy tym swoje walory urody, czyli perlistość, wizualną delikatność i wszystko to czym czaruje nas biżuteria z pereł. Dzisiejsza perła dodatkowo ozdobiona została czarną żywicą w tle, co podkreśla jej wyjątkowość… swoją wyrazistością przyciąga wzrok innych.

WP_20170310_10_55_03_Pro

WP_20170310_10_50_22_Pro

Więcej zdjęć i więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>