Subtelna kompozycja z roślin w czarującym naszyjniku z żywicy…

Możliwość różnorodności kompozycji z maleńkich, prawdziwych roślin jest praktycznie nieograniczona. Najdrobniejsza zmiana w ich ułożeniu, czy wyborze samego ich zbioru, pozwala nam dokonywać kolejnych odkryć piękna natury. Czar biżuterii z żywicy rodzi się często z tego co nas otacza… choć nie zawsze jest łatwo dostrzec taki drobiazg, który może doskonale komponować się w naszyjniku. Dzisiaj przedstawiam kolejną kompozycję w tonacji fioletu. Zawsze, kiedy trzymam takie cudeńko w ręce zachwyca mnie krystaliczność żywicy.

Czy widać to na zdjęciach? Zapraszam do ich obejrzenia…

WP_20160927_15_00_03_Pro

Trochę więcej, na temat samego kształtu naszyjnika, zdradza kolejne zdjęcie…

WP_20160927_15_01_34_Pro

WP_20160927_15_12_39_Pro

Więcej zdjęć i więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Subtelna kompozycja z roślin w czarującym naszyjniku z żywicy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>