Naszyjnik z żywicy w kolorze limonki…

Jaki jest kolor limonkowy? Dojrzała limonka jest jaskrawo zielona, miejscami przechodząca w żółty. Efekt jest taki, że w dobrym świetle widać cały jej urok i jaskrawość swojej barwy. Taki też jest dzisiejszy wrzos… pięknie jaskrawo zielony, chwilami jaśniejsze miejsca sprawiają wrażenie, że połyskuje barwą żółtą. Delikatność wrzosu i taki kolor doskonale sprawdzają się w kuli z żywicy. Jeśli kiedykolwiek ktoś szukał wisiorka, przyciągającego wzrok innych, to chyba ten mógłby spełnić jego oczekiwania. Nawet zielony mech przy tak intensywnej barwie wydaje się tracić swój kolor.

Jaki efekt? Zapraszam do zdjęć…

WP_20160911_16_44_32_Pro

WP_20160911_16_47_20_Pro

Więcej zdjęć i więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>