Naszyjnik… odrobina lata zamknięta w żywicy

Żyjąc dniem dzisiejszym i „robiąc swoje”… jest łatwiej godzić się z przemijaniem. Ale wspomnienia są trochę w naszej naturze. Zimą z nostalgią wspominamy lato a w upały śnieg zrobiłby na nas wrażenie. Zamykając delikatny dmuchawiec w żywicy mam nieodparte uczucie, że zatrzymuję chwilę, na zawsze utrwalam odrobinkę lata w cudeńku z żywicy. Taki oryginalny naszyjnik a dokładnie sam dmuchawiec w jego środku cieszy nasze oko swoją doskonałością… natura jest piękna. Dzisiaj dmuchawiec o lekko brązowym odcieniu łuskowatej części nasion.

Jaki efekt? Zapraszam do zdjęć…

WP_20160827_13_57_05_Pro

WP_20160827_13_53_32_Pro

Na kolejnym zdjęciu łatwiej dostrzec delikatność i kruchość dmuchawca… gdyby nie był zamknięty w żywicy za chwilę jego nasionka unosiły by się wokół.

WP_20160827_13_56_35_Pro

Więcej zdjęć i więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>