Fioletowa kompozycja w kuli… kolorowy naszyjnik z żywicy

Dzisiaj przedstawię nową, fioletową kompozycję z roślin w kuli z żywicy, ale bardziej radośnie. Najczęściej kolor fioletowy kojarzy się z nostalgią, może wspomnieniem kogoś lub czegoś… ale ten kolor może też być czyimś ulubionym. Fiolet ma tak dużo odcieni i dlatego wykorzystałam ten fakt dobierając maleńkie rośliny. Przeszłam od ciemnego fioletu aż do liliowego. Ten zestaw ozdobiłam różowym wrzoścem, który w tym zestawie jest takim radosnym akcentem, to tak jakby malarz dodał kroplę bordowej farbki. W tle roślin pięknie pręży się gałązka zielonego mchu… Całość daje czarującą kompozycję.

Jaki efekt? Zapraszam do zdjęć…

WP_20160820_16_36_23_Pro

WP_20160820_16_33_14_Pro

Więcej zdjęć i więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>