Perła… naszyjnik z żywicy w eleganckiej formie.

Perła sama w sobie stanowi wyjątkowo elegancką ozdobę. Jej perlisty blask zawsze zachwyca. Są perły o różnych kształtach. Bez selekcji i bez szlifowania, z niedoskonałościami na swojej powierzchni ale też idealnie równe klasy AAA. Dzisiaj taka idealna ślicznotka jest bohaterką tego wpisu.

Perła u podstawy ma rozsypany, wokół niej, lekki „dywanik” ze srebrnego brokatu. Wszystko razem, czyli perła i jej srebrna, połyskująca otoczka zawieszone zostały w przestrzeni z żywicy a w tle czarna żywica. Kształt tego naszyjnika to ścięta kula z jednej strony, czyli trochę więcej jak półkula.

Zdjęcia nie zawsze oddają prawdziwy efekt przestrzeni całego wisiorka, ale i tak zapraszam do zdjęć, niech indywidualne odczucia wizualne będą górą.

Zdjęcie z boku naszyjnika, wyjątkowo dobrze uchwycony efekt zawieszenia perły w żywicy…

WP_20160710_18_05_20_Pro

Na tym zdjęciu wydaje się, że perła jest zupełnie płasko umieszczona na powierzchni czarnej żywicy…

WP_20160710_17_54_04_Pro

Udało się pokazać, jak wygląda czarna żywica, wręcz mamy wrażenie jakby była z aksamitu…

WP_20160710_17_57_44_Pro

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>