Biel i czerń… naszyjnik z młodym dmuchawcem w żywicy

Jak często przechodzimy obok dmuchawca? Jest to tak zwyczajny widok, że często nie zwracamy na nie uwagi. A te najmniejsze, małe „kotki” nie rzucają się w oczy, gdyż są zazwyczaj jeszcze niewyrośnięte i trudno je dostrzec. Taki maluszek jest bohaterem dzisiejszego naszyjnika. Puchaty jak biały kotek, trochę niepozorny, a jak pięknie pręży się w żywicy. Wygląda na znacznie większy jak jest w rzeczywistości, bo tak działa żywica… jak szkło powiększające. Tłem dla białego dmuchawca jest czarna żywica i połyskujący srebrny brokat.

Jaki efekt? Zapraszam do zdjęć…

WP_20160627_14_24_41_Pro

W pełnej okazałości…

WP_20160627_14_28_52_Pro

WP_20160627_14_22_27_Pro

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>