Kolczyki na pamiątkę… biżuteria z żywicy

Żyjmy dniem dzisiejszym, cieszmy się każdą chwilą… tak jest bezpiecznie aby nie wpaść w melancholię. Choć są takie momenty, które chętnie zachowamy na zawsze w naszej pamięci. Te wyjątkowe chwile zazwyczaj są związane z kimś lub czymś, co okazuje się dla nas ważne.

Dostałam wyjątkowe zlecenia, nie było ono pierwszy raz, od kiedy robię biżuterię z żywicy. Wyjątkowość polegała na utrwaleniu na zawsze ważnego „materiału” klientki, tak aby poza tym, że będzie oryginalną biżuterią, zachowującą pewną delikatność i elegancję dawał poczucie trwałej pamiątki na długie lata. I tak powstały, między innymi, kolczyki, które dzisiaj prezentuję…

 Jaki efekt? Zapraszam do zdjęć…

WP_20160611_14_11_37_Pro

WP_20160611_14_14_14_Pro

WP_20160611_14_14_51_Pro

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>