Jak biały dmuchawiec… staje się piękną biżuterią

Najtrudniej znaleźć ten najpiękniejszy dmuchawiec, aby móc stworzyć czarujący naszyjnik z żywicy.

Doskonały efekt pojawia się, kiedy dmuchawiec będzie idealnie zamknięty w środku przejrzystej kuli z żywicy. Poza samym umieszczeniem go, ważne jest aby pozostał w całości.

Dzisiaj przedstawię wisiorek z młodego dmuchawca. Nie do końca rozwinięty jest piękny na swój sposób. Przede wszystkim ma białą barwę, jest delikatny i doskonale wdzięczy się swoim „futerkiem” w żywicy. Dmuchawiec, w swojej początkowej fazie rozwoju wygląda oryginalnie i czarująco, przypomina odrobinę puchate futerko. Jego pojedyncze nasionka są dopiero przed procesem całkowitego rozwoju części parasolowatej, stąd taki puszysty efekt. Dodatkowo relatywnie mała przestrzeń powoduje, że widzimy nie dmuchawca a raczej jakby była to kula z futra.

Takie maleństwo na zawsze utrwaliłam w kuli z żywicy, bardzo delikatnie rozświetliłam odrobiną srebrnego brokatu… Jaki efekt? Zapraszam do zdjęć…

WP_20160527_10_09_32_Pro

WP_20160527_10_04_17_Pro

WP_20160527_10_08_52_Pro

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>