Bukiet drobnych, białych kwiatków a jaskrawa hortensja… wisiorek z żywicy

Wokół nas jest tak dużo czarujących roślin, na które nie zawsze zwracamy uwagę. Po prostu są tak codziennym widokiem,  że aż ich nie widzimy. Takie właśnie kwiatki są dzisiaj wyróżnione przeze mnie, bo na ich tle wdzięczy się jaskrawo różowa hortensja. Maleńkie białe kwiatki pęknie poddały się procesowi suszenia. Są wyjątkowo delikatne na cieniutkich jak włos łodyżkach. Cały baldachim białych kwiatków umieściłam w kuli z żywicy a na ich tle jaskrawą hortensję. Żywica doskonale podkreśla ich urok. Dzięki zjawisku „soczewki”, które daje wypukła powierzchnia kuli, jak przez lupę, przyglądamy się doskonałemu dziełu natury…

Zapraszam do zdjęć. Wisiorek z żywicy o kształcie kuli…

WP_20160520_14_21_23_Pro

I jeszcze bliżej…

WP_20160520_14_22_26_Pro

Nieco inna perspektywa, czaruje nas sama żywica…

WP_20160520_14_32_27_Pro

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>