Zielona hortensja a pierścionek z żywicy…

Ile delikatności jest w skromnym pierścionku z żywicy. Krucha po wysuszeniu hortensja a dokładnie jeden maleńki kwiatek, nabiera mocy po zamknięciu w żywicy. Jest trwały i doskonale czaruje nas przez długie lata. Miniaturką, w porównaniu z hortensją, jest kwiatek wrzosu. Wybrałam do tego projektu biały wrzos, który dodatkowo zdobi hortensję. Całość ułożyłam na jednej gałązce mchu, który w niczym nie ustępuje swoją delikatnością w porównaniu z wybranymi kwiatkami. I tak powstała oryginalna kompozycja z roślin, która zastępuje tradycyjny kamień w pierścionku…

Zapraszam do zdjęć… pierścionek z zieloną hortensją i białym wrzosem…

WP_20160401_14_39_04_Pro

Jak na dłoni…

WP_20160401_14_40_40_Pro

WP_20160401_14_39_59_Pro

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>