Pierścionek z żywicy pełen natury…

Wyjątkowy pierścionek, nie ma czarującego oczka, a mimo to przyciąga wzrok innych. Nie jest wykonany z drogiego kruszcu, a mimo to pięknie połyskuje w słońcu, wręcz skupia każdy promyk światła. Czaruje nas swoją wiosenną delikatnością, bo ma zamkniętą wewnątrz wyjątkowo oryginalną hortensję. Barwy są największą jej ozdobą. Odrobina różu rozjaśniona od środka… z miętową kuleczką charakterystyczną dla hortensji. Maleńki kwiatek oparty jest na łodyżce drobnego mchu i różowego wrzosu…

Zapraszam do zdjęć… pierścionek z hortensją…

WP_20160330_12_57_14_Pro

WP_20160330_12_54_35_Pro

WP_20160330_12_52_02_Pro

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>