Perła w paski… wisiorek z żywicy

Perły są piękną ozdobą, a wyjątkowo delikatna struktura zawsze zachwycają swoją urodą. Trudno oprzeć się ich urokowi, szczególnie kiedy lubimy biżuterię z ich udziałem. Tak jak są piękne, tak też są trudne w utrzymaniu, aby cieszyły nas przez długie lata. Perła hodowlana zamknięta w żywicy zachowuje swój czar bez względu na to jak często „ubieramy” ją.

Dzisiaj przedstawiam oryginalny wisiorek z żywicy… przejrzysta jak szkło kula a w jej środku „zawieszona” w bezruchu popielata perła w paski. Dla podkreślenia jej blasku lekko ozdobiona kołnierzem ze srebrnego brokatu. Wisiorek połyskuje iskierkami podczas najmniejszego ruchu, co dodaje oryginalności i tak już ozdobnej perełce.

Zapraszam do zdjęć… wisiorek z przejrzystej żywicy o kształcie kuli…

WP_20160323_12_57_19_Pro

WP_20160323_12_27_52_Pro

WP_20160323_12_13_56_Pro

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>