Hortensja w kolorze mięty… wisiorek z żywicy

Wielokrotnie powtarzałam projekt zielonej kompozycji, w wisiorku z żywicy o kształcie artystycznego listka. Za każdym razem kompozycja z maleńkich roślinek delikatnie się różniła, a to właśnie, w mojej opinii,  jest najpiękniejsze w biżuterii z żywicy. Dzisiaj zaprojektowałam nowy wisiorek, o kształcie kuli, skrywający wewnątrz zieloną kompozycję…  efekt okazał się rewelacyjny. Główną bohaterką tego projektu jest zielona hortensja. Podczas suszenia zmieniła swoją strukturę z delikatnej, aksamitnej w porowatą i lekko poskręcaną. Zieleń tego wisiorka dodatkowo ozdobiłam białym wrzosem. Całość jest wyjątkowo czarująca… Zieleń w kolorze jasnej mięty na tle trochę intensywniejszej, z pozostałej kompozycji, dodatkowo rozświetlona białymi kwiatkami wrzosu, zachwyca nas swoją delikatnością.

Zapraszam do zdjęć… wisiorek z żywicy o kształcie kuli…

WP_20160316_12_19_50_Pro

WP_20160316_12_45_45_Pro

WP_20160316_12_08_47_Pro - Kopia

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>