Srebrne płatki i czarna żywica, a w efekcie oryginalne kolczyki i wisiorek z żywicy…

Kolejny raz robię ten sam projekt, a za każdym razem ozdoba jest inna. W tym przypadku chodzi o kolczyki i korespondujący z nimi wisiorek. Zjawisko w pewnym sensie niepowtarzalności często jest sporym atutem dla żywicy. Wybierając dla siebie takie kolczyki, czy wisiorek możemy mieć poczucie, że nasze są wyjątkowe, bo nie ma drugich takich samych, są najwyżej podobne…  W przypadku płatków zatapianych w czarnej żywicy ich układ nigdy się nie powtarza. Za każdym razem mamy inny obraz jaki one tworzą, inaczej też ozdobione są srebrnym brokatem, bo układa się on również bardzo indywidualnie. Mogę powiedzieć, że dzisiaj przedstawiam duplikat wcześniejszego projektu, ale tak naprawdę jest to nowy, oryginalny komplet… Zapraszam do zdjęć.

Komplet razem, kolczyki są dyskami a wisiorek ma kształt kuli… (w rzeczywistości kula ma większą średnicę od dysków, na zdjęciu wydaje się, że jest odwrotnie, ale to tylko złudzenie optyczne).

WP_20160101_10_44_41_Pro

Kolczyki o smukłym, otwartym biglu (srebro próby 925). Dysk z żywicy, zawiera wewnątrz krążek z czarnej żywicy, ozdobiony srebrnymi płatkami, całość oprószona srebrnym brokatem…

WP_20160101_10_31_52_Pro

Wisiorek solo…

WP_20160101_10_36_43_Pro

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>