Złote płatki w oryginalnym projekcie wisiorka…

Kiedy pada odrobinka światła, na ten wisiorek, to mamy wrażenie, że spód półkuli jest… „lustrem”. Doskonale przejrzysta i wypolerowana na wysoki połysk, płaska powierzchnia z żywicy, często daje taki właśnie obraz… Gdy nosimy wisiorek o kształcie półkuli, pojawia się dodatkowy efekt, bo połyskujące „lusterko” przybiera kolor tła, a mimo złudzenia „lusterka”, nadal jest to przejrzysta żywica. I tylko od naszej inwencji zależy jakimi barwami będzie połyskiwał, bo to w jakie kolory lubimy się ubierać, takie będą u jego podstawy. Jedno jest niezmienne, na pierwszym planie jest czarna żywica ze złotymi płatkami. Zapraszam do zdjęć tej trochę „czarodziejskiej” ozdoby…

WP_20151011_10_43_04_Pro

Wisiorek na białym tle, wygląda jak pełna kula…

WP_20151011_11_00_11_Pro

Efekt „lusterka” je szczególnie widoczny na tym zdjęciu…

WP_20151011_11_43_55_Pro - Kopia

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>