Wspomnienie lata… na zawsze w kuli z żywicy…

Mogłam zamknąć ten miniaturowy dmuchawiec w mniejszej kuli… ale nie zrobiłam tego. Pomyślałam, że ta wielka, w odniesieniu do wielkości dmuchawca, wolna przestrzeń może pięknie zdobić wisiorek. Żywica sama w sobie jest doskonałą ozdobą każdego projektu biżuterii. Młode dmuchawce, kiedy jeszcze nie są do końca rozwinięte, mają wiele uroku… i ten czar zamknęłam na zawsze w kuli z żywicy. Odrobinka lata została utrwalona nie tylko na jesienne, czy zimowe dni… bo na zawsze. Maleńki dmuchawiec ozdobiłam bardzo delikatnie drobinkami srebrnego brokatu. Chwilami puszek z dmuchawca wygląda jakby był na tle rozgwieżdżonego nieba. Przejrzysta jak szkło kula, poprzez swoją wolną przestrzeń, łatwiej przyjmuje kolor tła. Zapraszam do zdjęć…

WP_20150913_14_08_31_Pro

A kiedy tło zmieniło się… mamy inny efekt.

WP_20150913_14_08_19_Pro

Widok z góry… odkrywa jak maleńki jest dmuchawiec…

WP_20150913_14_04_30_Pro

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>