Jak nieopierzony kotek… puszek dmuchawiec w kuli z żywicy…

Dmuchawce, w zależności od ich czasu, w jakim je zrywamy wyglądają różnie. Też mają chwile, gdy nie są jeszcze zupełnie rozwinięte i wyglądają wówczas nieco inaczej… Ta część nasionka, która odpowiada za możliwość długich lotów, nie ma jeszcze rozłożystej, jak parasol, formy. I choć nie jest pięknym dmuchawcem w pełnej okazałości, efekt jest równie czarujący. Dmuchawiec przypomina, w tej fazie, kulkę delikatnego futerka. Taki właśnie puszysty dmuchawiec na zawsze zamknęłam w żywicy… Jak prezentuje się w przejrzystej kuli? Pozostawiam bez komentarza…

WP_20150914_12_25_19_Pro

Dmuchawiec przypomina futerko nieopierzonego, młodego kotka…

WP_20150914_12_26_45_Pro

Widok dmuchawca bardziej z boku…

WP_20150914_12_32_12_Pro

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>