Kamień odwagi i czterolistna koniczyna razem…

Na trudne chwile… kamień odwagi jakim jest onyks. Wiara w siebie jest wzmocniona symbolem szczęścia, bo często mamy takie przekonanie, że za szczęście odpowiada czwarty listek koniczynki. Koniczyna ze srebra próby 925 doskonale komponuje się, ze swoim blaskiem, na tle czarnego kamienia. Połyskująca srebrzystość i intensywnie czarny kamień tworzą piękna ozdobę na długie lata. Uroku, temu duetowi, dodaje sama żywica… rozbłyskująca skupionym, każdym, nawet najdrobniejszym promykiem światła. Jaki efekt… pozostawiam pod ocenę.

Zapraszam do zdjęć… WP_20150826_10_22_45_Rich Lekko połyskują drobinki srebrnego brokatu… WP_20150826_10_21_32_Rich Widok z boku… WP_20150826_10_21_47_Rich Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>