Zielona kompozycja w wisiorku z żywicy, czyli odrobina polskich roślin utrwalona na zawsze…

DSC_0224 Pierwsza zielona kompozycja od razu znalazła swoją właścicielkę… dlatego powstała kolejna. W nowej kompozycji zielony mech, zielony listek i popielaty listek oraz miniaturowa, kolczasta łodyżka… wszystko to ozdobiłam pączkami kwiatu akacji i dwoma pączkami z mini białych kwiatków oraz bardzo małą zieloną szyszką. W takiej kompozycji zawsze roślinki są w wersji minimalnej. Układam je niesłychanie starannie, gdyż są delikatne i łatwo mogłabym je zniszczyć. Ale kiedy już zamknę je w żywicy, wyszlifuję i wypoleruję wisiorek, to wiem, że roślinki wewnątrz pozostaną na tak długo, jak długo chcemy się nimi cieszyć i nosić je w formie biżuterii. Kiedy przyglądam się im w finalnym momencie, to mam pewność, że są piękne…

Czy zdjęcia są w stanie pokazać ich prawdziwy urok? Zawsze czuję niedosyt w takim momencie…

DSC_0226

DSC_0224

DSC_0225

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>