Bursztyn w przejrzystej kuli z żywicy…

DSC_0110  Bursztyn w każdej postaci jest wyjątkowy… a zatopiony w żywicy wygląda, jakby zawisł w tej niewielkiej przestrzeni jaką jest kształt wisiorka, pierścionka, czy bransoletki.

Kula żywicy czaruje nas swoją szklaną przejrzystością… a dzisiaj ukazuje wewnątrz, skupione w jednej jej części, kawałki bursztynu, oprószone drobinkami złotego brokatu. Cały urok oryginalnego wisiorka polega na ukośnym ułożeniu bursztynu względem podwieszki. Kulista forma, minimalizm i wyrazisty, długi łańcuszek srebrny… czy razem mogą zaspokoić nasze poczucie piękna? Zapraszam do zdjęć…

DSC_0118

DSC_0110

DSC_0105

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>