Jak zmienić połyskujący onyks w aksamitną strukturę…

DSC_0132 d  Czarny onyks, energetyczny kamień odwagi zatopiłam w żywicy… Co powstało z tego połączenia? Czarny onyks jest w rzeczywistości pięknie szklistym kamieniem. Jego struktura jest bardzo gładka, twarda i praktycznie na tej „śliskiej” powierzchni trudno byłoby pozostawić rysę. Kiedy ten połyskujący kamień zatopiłam w żywicy wizualnie uzyskałam najpiękniejszy jaki można sobie wyobrazić aksamit. Szklistość zamieniła się w głęboką czerń aksamitu. Taki efekt osiągnęłam zarówno na dużym kamieniu jak i malutkim. Dodatkowo efekt został uwypuklony iskierkami srebrnego brokatu. Nie wiem, czy do końca uda się pokazać to na zdjęciach, bo sama żywica, swoją krystalicznością, odbija wszystko co po drodze…

Wisiorek, zdjęcie ukazujące kamień z boku…

DSC_0081 d

Perspektywa delikatnie z góry…

DSC_0132 d

Kolczyki z maleńkim onyksem zatopionym w dyskach z żywicy…

DSC_0048 dd

W całej okazałości…

DSC_0028 d

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>