Koral w kolczykach… ale tym razem jaskrawo czerwony.

DSC_0046 d  Co lubimy w biżuterii? Może czar, wygodę i oryginalność. Biżuteria z żywicy łączy te cechy. Jej krystaliczność dodaje uroku, trwałość daje nam wygodę w użytkowaniu a poza tym połączenie żywicy np. z tradycyjnym kamieniem jubilerskim i srebrem daje duże możliwości aby zachować swoistą oryginalność.  A może biżuteria zachwyca nas z zupełnie innego powodu… np. jej wartość poprawia nam poczucie obfitości. Ale bez względu na to z jakiego powodu ją nosimy fajnie jest, gdy wpisuje się w nasz styl, koresponduje z naszą garderobą.

Dzisiaj przedstawię biżuterię szczególną, bo dość jaskrawą… ponownie koral ale tym razem czerwony.

Kolczyki z żywicy, zatopiony koral naturalny… a kula żywicy ozdobiona srebrną czapeczką…

DSC_0034 d

Wyjątkowo wygodne bigle angielskie…

DSC_0046 d

Inny element z koralem naturalnym, to wisior w kształcie kuli…

DSC_0024

Ten sam wisior z innej perspektywy…

DSC_0067 d

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

 

 

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>