Koral, kamień obfitości w kolczykach i wisiorku z żywicy…

DSC_0190 d   Naturalny kamień jubilerski jakim jest czerwony koral zatopiłam w żywicy. Kamień sam w sobie nie zmienia się, bo nadal jest tym samym symbolicznym kamieniem, który odpowiada za obfitość i namiętność (szczególnie koral czerwony), został jedynie utrwalony na zawsze… jak muszka zatopiona w bursztynie. Jest czarująco połyskujący, delikatny ale jednocześnie bardzo trwały. Jego jaskrawa, czerwona barwa nabrała większej mocy. Ten urokliwy kamień dodatkowo rozświetla otaczający go wokół srebrny brokat, a żywica tylko podkreśla urok tego połączenia. Może uda się pokazać czar dzisiejszej biżuterii na zdjęciach…

DSC_0218

Kolczyki w pozycji jak po zawieszeniu na uchu…

DSC_0190 d

Dyski żywicy z boku pokazują zupełnie inne efekty… brokat jest tutaj na pierwszym miejscu.

DSC_0195

Wisiorek z koralem… może do kompletu, ale jedynia na bardzo długim łańcuszku, daleko od twarzy…

DSC_0345

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>