Pierścionek z żywicy w odmianie „bursztyn na czarno”…

DSC_0354

Bursztyn w połączeniu z czarną żywica zmienia się diametralnie. Znika jego piękna barwa w tonacji koniaku, dominuje czerń. Tylko w wyjątkowym ustawieniu, w stosunku do padającego światła, widać jego urok… Tak dokładnie prezentuje się bursztyn w pierścionku, który dzisiaj przedstawię. Jest ciemny, pełen tajemnic i miejscami połyskuje złotymi iskierkami brokatu. Zapraszam do zdjęć…

Widać wyraźnie, gdzie jest granica czarnej żywicy… odpowiednio ustawione światło ukazuje nam bursztyn.

DSC_0359 d

Tutaj natomiast mamy wrażenie, że jest to czarny pierścionek z odrobiną bursztynu…

DSC_0354

Dopiero zdjęcie pierścionka z innej perspektywy zdraca jego cały urok… jest w nim tak wiele drobnych bursztynków.

DSC_0424

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>