Biżuteria z bursztynu zatopionego w żywicy…

DSC_0079 d DSC_0164

W naszym sklepie CoralRose pojawiła się kategoria BURSZTYN W ŻYWICY… a co znajduje się pod tą kategorią? Wisiorki półkule, wisiorki o kształcie listka, kolczyki, bransoletki. Ta kategoria jest na etapie rozwoju, cały czas pojawiają się kolejne projekty, a te najlepsze są jeszcze przede mną.

Wcześniej przedstawiałam wisiorek o zarysie artystycznego listka z zatopionym krążkiem z czarnej żywicy… powstał z tego połączenia czarujący kwiatek. Dzisiaj podzielę się kolejnymi projektami wisiorków.

Bursztyn pomiędzy złotymi iskierkami…

DSC_0079 d

Oryginalny, czarny i złoty łuk, wyżej czarny krążek a wszystko na tle bursztynu…

DSC_0072 d

Delikatny, wypukły listek o barwie koniaku, bursztyn na tle złotego krążka z brokatu…

DSC_0166

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

 

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>