Wisiorek z bursztynu i żywicy… czy może nas czymś zaskoczyć?

DSC_0164   Bursztyn bałtycki w każdym wydaniu jest piękny, fantastycznie układa się w żywicy podczas jego zatapiania. Projektując biżuterię z bursztynu mamy wiele możliwości, bo świetnie komponuje się z różnymi ozdobami zatopionymi razem z nim…

Dzisiaj przedstawię jeden wisiorek z bursztynu, który zaskakuje swoją zmiennością, bo z każdej strony wygląda nieco inaczej. Największą jego ozdobą jest krążek z czarnej żywicy.

Pękaty kwiatek…

DSC_0144

Długi wisior…

DSC_0156

Wypolerowany na wysoki połysk…

DSC_0164

portret mWięcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

 

 

 

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>