Bransoletka z żywicy z zatopioną, pełną uroku, niebieską grafiką…

portret m Zaobserwowałam, że czym grafika jest delikatniejsza, w której są „luki bez żadnego obrazu”, tym staje się wyjątkowo urokliwa po zatopieniu jej w żywicy. Te, jak to określiłam „luki bez obrazu”, w efekcie są nieocenioną ozdobą bransoletki. Pusta od obrazu przestrzeń, po dokładnym wypolerowaniu żywicy, odkrywa jej prawdziwe piękno, czystość, przejrzystość… a dodatkowo, kiedy patrzymy trochę pod innym kątem, to ta przestrzeń staje się trochę zwierciadłem a trochę soczewką dla pozostałego, kolorowego wzoru grafiki. Złudzenie obrazu jest fantastycznym upiększeniem takiej skromnej grafiki, bransoletka jest wyjątkowa w swoim rodzaju, zaskakuje nas swoją urodą przy każdym ruchu ręki. Nie widać tego w całej okazałości przy stabilnym obrazie jakim jest zdjęcie… odkrywamy to dopiero w chwili, kiedy ją nosimy.

Dzisiaj przedstawiam stabilne zdjęcie… reszta to kwestia wyobraźni…

DSC_0069 klikając w zdjęcie będziesz w sklepie…

Na zdjęciu razem z wisiorkiem, łatwo zaobserwować, że brzeg bransoletki jest wypełniony barwami, a faktycznie ten fragment bransoletki jest przeźroczysty… jest to tylko złudzenie optyczne, które wywołuje żywica a co dokładnie widać na kolejnym zdjęciu z wisiorkiem.

DSC_0074  klikając w zdjęcie przejdziesz do sklepu…

DSC_0107  chcesz kupić kliknij w zdjęcie…

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>