Bransoletka z żywicy i bursztynu… HIT URODY

portret m  Bursztyn doskonale komponuje się w żywicy. Zrobiłam nową, szeroką bransoletkę z żywicy i polskiego bursztynu bałtyckiego. Jest delikatna, a wolne miejsca bez bursztynu są również jej ozdobą, bo widać przejrzystość żywicy. Kawałeczki bursztynu skupiły się bardziej po jednej stronie, ale są miejsca, gdzie opadły w przeciwnym kierunku… jak bursztynowy deszcz. I to jest fajne, że nigdy nie będzie takiej samej bransoletki, bo nie jest możliwe wierne powtórzenie tych wyjątkowych kawałeczków bursztynu jaki i ich ułożenia.

A jak prezentuje się na ręce…

DSC_0123 - Kopia klikając w zdjęcie będziesz w sklepie…

Mamy zupełnie inny obraz, kiedy bransoletka jest pokazana na jasnym tle…

DSC_0119 klikając w zdjęcie przejdziesz do sklepu…

Idelanym komlpetem jest wisiorek z bursztynem…

DSC_0128  chcesz kupić kliknij w zdjęcie…

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia.

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>