Złote płatki w kolczykach z żywicy…

portret m Złote płatki zatopione w żywicy układają się w niej wyjątkowo urokliwie. Mimo wielkiej delikatności przyciągają wzrok z daleka. Doskonale połyskują w duecie z refleksami świetlnymi, które skupia w sobie krystalicznie przejrzysta żywica. Te skromne kolczyki dają fantastyczny efekt na uchu, gdzie dodatkowo pięknie połyskuje za uchem zgrabnie wyprofilowany bigiel.

Zapraszam do zdjęć…

DSC_0137 kliknij w zdjęcie

DSC_0067 kliknij w zdjęcie

Do zaprezentowanych kolczyków, świetnie dopasowana jest bransoletka… z takimi samymi złotymi płatkami.

DSC_0063 kliknij w zdjęcie

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na www.coralrose.pl, są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia. Dużym ułatwieniem w kompletowaniu biżuterii jest atrybut, jakim są produkty powiązane…

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>