Urokliwy bursztyn zatopiony w żywicy…

portret mWitam serdecznie miłośniczki bursztynu, jeśli jest to Twój ulubiony kamień, a może kolor, który kochasz, to jesteś w dobrym miejscu.

Dzisiaj coś nowego… po kilku dniach przerwy czas na ciekawostki z żywicy. Systematycznie będę prezentowała nową biżuterię… bajeczne obrazy w żywicy. Dopiero, kiedy bierzesz taką biżuterię do ręki, czujesz jej delikatność, ciepło i to co jest najpiękniejsze… zachwycasz się skrytymi refleksami świetlnymi w krystalicznie przejrzystej żywicy. Działa ona jak szkło powiększające, które skupia światło. Jest to wyjątkowo urokliwe. Już nie wspomnę o niebywałych możliwościach zatopienia delikatnych cudeniek z natury, które są już na zawsze… mimo swej delikatności są trwałe.

Dzisiaj przedstawiam bursztyn bałtycki zatopiony w żywicy. Aby pokazać jaki wpływ na wizualne doznania ma sama żywica, zaprezentuję zdjęcia z różnej perspektywy, które dają diametralnie inny obraz, a wszystko zależy od tego jak patrzymy na biżuterię.

Pierwsze zdjęcia daje złudzenie, że wisior jest cały z bursztynu, ale czy tak jest?

DSC_0117

kliknij w zdjęcie… zobacz więcej

Faktycznie jest inaczej… jest to ten sam wisiorek, zdjęcie z boku…

DSC_0126

I jeszcze jedno zdjęcie z innej perspektywy…

DSC_0124

Do kompletu kolczyki…

DSC_0102 kliknij w zdjęcie… zobacz więcej

Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na www.coralrose.pl, są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie… zapraszam. Najłatwiej szukać jej klikając w zdjęcia. Dużym ułatwieniem w kompletowaniu biżuterii jest atrybut, jakim są produkty powiązane…

 

 

 

Informacje o Mirosława

Trochę nietypowo, mgr inż. mechanik konstruktor a projektowanie i wykonywanie biżuterii? Przyznam, że sprawia mi prawdziwą frajdę. Mam taką zasadę, jak już coś robię to na 100 % i tak jest w tym przypadku. Blog „Projektuj Razem” powstał, między innymi dlatego, aby przybliżyć niektóre projekty szczególnie wymagającej biżuterii z żywicy.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biżuteria z żywicy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>